USD 0,0000
EUR 0,0000
USD/EUR 0,00
ALTIN 000,00
BİST 0.000
Politika

CHP Seçim Startını Verdi!

CHP Gaziantep’te Seçim Startını Verdi!

CHP Seçim Startını Verdi!
15-02-2024 11:17
15-02-2024 11:21
GAZİANTEP

Cumhuriyet Halk Partisi Gaziantep örgütü, adaylar ile birlikte Maarif Meydanında toplanarak seçim startını verdi. Aday açıklama sürecinde kriz ile boğuşan Gaziantep örgütü, Gaziantep’i kazanmak için çalışmalara başlayacak.

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Adayı Muzaffer Ertürk, Maarif meydanında Gazianteplilere seslendi. Ertürk, ‘’Bugün burada, Gaziantep'in geleceği için önemli bir adımı atmaya hazırlanıyoruz. Sevgili dostlarım, sizlerle birlikte bu şehre daha iyi hizmet etmek, daha yaşanabilir bir Gaziantep inşa etmek için yola çıkıyoruz. İl Başkanımız Reis Reisoğlu’nun dediği gibi Gaziantep; kültürüyle, tarihiyle ve insanıyla her zaman özel bir yer olmuştur. Bizler de bu değerlerin farkında olarak, kentimize hizmet etmek için kollarımızı sıvadık. Gaziantep’i daha ileriye taşımak, daha modern, daha yaşanabilir bir şehir yaratmak için elimizi taşın altına koyma zamanı geldi. Değerli dostlarım, önümüzdeki dönemde Gaziantep'in yönetiminde sizlerin desteği ve güveniyle bulunmak isteyen, sizlerin içinden bir aday olarak karşınızdayım. Ben Dr. Muzaffer Öztürk.’’ ifadelerini kullandı.

Kendisi hakkında bilgi vererek, Gaziantep için belirten Ertürk, ‘’Uzun yıllardır bu şehre doktor olarak hizmet ediyorum. Artık daha fazla adım atma zamanı geldiğine inanıyorum. Benim için Gaziantep, sadece bir şehir değil, aynı zamanda bir yaşam tarzıdır. Bu şehrin sorunlarını, şehrimizin ve insanlarımızın beklentilerini çok iyi biliyorum. İşte bu nedenle, Gaziantep’in geleceği için elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım. Sevgili dostlarım, önümüzdeki dönemde Gaziantep'in daha yeşil, daha temiz, daha yaşanabilir bir şehir olması için çalışacağıma söz veriyorum. İhtiyacımız olan her şeyimiz var. Projelerimiz hazır, sorunların üstesinden gelebilecek donanıma ve kararlılığa sahibiz. Bu nedenle, sizlerin desteğiyle Gaziantep'i hep birlikte daha iyi bir yere taşıyacağımıza inanıyorum. Bugün başlıyoruz ama bu yolculuk uzun ve zorlu olacak. Ancak inancımızı, azmimizi ve birlikteliğimizi kaybetmeden, başaramayacağımız hiçbir şey yoktur. Değerli dostlarım, sizlerin desteğiyle Gaziantep'i daha iyi yarınlar bekliyor. Bu kutlu yolda bize eşlik ettiğiniz için hepinize teşekkür ederim. Hep birlikte, daha güzel bir Gaziantep için çalışmaya başlıyoruz! Sokak bizim, şehir bizim, işimiz gücümüz Gaziantep.’’ diye konuştu.
HAKAN ESEN 
SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ?
ÇOK OKUNANLAR
ARŞİV ARAMA
PUAN DURUMU TÜMÜ